Hlavní navigace

Leo TV už označuje svůj program hvězdičkou

6. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 10. 2008

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila nedávno s provozovatelem prvního českého hard-core kanálu Leo TV, společností PK 62, tři správní řízení. První bylo za porušení licenčních podmínek, protože televize v úseku od 22 hodin 5. června do 6 hodin 7. června odvysílala program, který neodpovídal stanoveným programovým podmínkám. Zároveň se také RRTV nelíbilo, že Leo TV neoznačila pořady nevhodné pro děti a mladistvé tzv. hvězdičkou, tedy symbolem upozorňujícím na to, že by je tyto věkové skupiny neměly sledovat. Právě tuto skutečnosti si vzal provozovatel kanálu nedávno k srdci a vedle loga se objevuje už právě také ona varovná hvězdička.

MMF23 tip3

ČTĚTE TAKÉ: Erotické kanály v Česku: je jich málo a moc se o nich nemluví

V posledním případě rada v září konstatovala, že pořad Leo Night Live! vysílaný 5. a 6. června obsahoval pornografii. Historicky první český erotický kanál s vysílací licencí od RRTV zahájil vysílání 4. července ve 22:00 hod. Televize je dostupná v satelitní službě CS Link na kartách společností Gital a TradeTec a u vybraných kabelových a IPTV operátorů. Místopředseda RRTV Jiří Šenkýř nedávno řekl, že považuje vysílání tohoto kanálu v České republice za nezákonné.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).