Hlavní navigace

Leoš Mareš porotcem čtvrté řady show Česko Slovensko má talent na Primě a Joj

6. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Někdejší tvář Novy, která uváděla několik řad pěveckých soutěží SuperStar i konkurenční projekt Talentmania, je zatím jediným známým porotcem této řady Talentu

Prvním známým porotcem čtvrté řady talentové show Česko Slovensko má talent, kterou letos na podzim odvysílá Prima family a slovenská televize Joj, bude dlouholetý moderátor obdobných show na konkurenční Nově Leoš Mareš. Dnes večer to oznámil programý ředitel FTV Primy Petr Vladyka. „Od spolupráce s Leošem Marešem si slibujeme svěží vítr, nové nápady a novou energii. Navíc v roli porotce v pořadu takového formátu ještě nikdy nevystupoval, tak očekávám, že uvidíme Mareše tak, jak ho ještě neznáme,“ uvedl.

K TÉMATU: Karel Voříšek nastupuje na Primu, bude moderovat Zprávy FTV Prima

Mareš však v minulosti moderoval formát Talentmania, který proti první řadě Česko Slovensko má talent vysílala Nova společně se sesterskou televizí Markíza na Slovensku. Dlouhá léta byl také moderátorem pěvecké soutěže SuperStar, letošní ročník však Nova svěřila dosud neokoukaným tvářím. Mareš se poté začal objevovat na Primě family, nejrpve jako host Show Jana Krause, poté jako člen jednoho soutěžního družstva v nedělní soutěži Máme rádi Česko, který hlavní kanál Primy nasadil proti SuperStar na Nově.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Novým šéfem PR oddělení Primy bude bývalý reportér Novy David Vaníček

Kdo další usedne do poroty čtvrté řady Talentu, zatím není známo. “O dalších jménech porotců teprve jednáme,” uvedl nový vedoucí PR a tiskový mluvčí FTV Primy David Vaníček, který do Primy rovněž přestoupil z Novy. Mareš se podle něj zúčastní již sobotního castingu čtvrté řady Talentu v Praze, který proběhne od 10 do 14 hodin v hotelu Corinthia v Kongerové ulici. “Obsazení Leoše Mareše do poroty Talentu je první vlaštovkou větší spolupráce s FVT Prima. Vedení televize s moderátorem jedná také o dalším pořadu, termín ani další podrobnosti ale zatím nezmáme,” dodal Vaníček.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).