Hlavní navigace

Letecká televize Up Network vysílá vlastní talk show, moderuje ji Marek Černoch

Autor: UP Network
Jan Brychta

Nová letecká televize Up Network představila vlastní diskusní formát, putovní talk show Up World. První díl se bude natáčet v Praze.

Doba čtení: 1 minuta

Televizní stanice Up Network, zaměřená na letecký průmysl, odvysílala vlastní talk show Upfr World s podtitulem, ve které komentuje a hodnotí události z leteckého světa a průmyslu uplynulého týdne. Talkshow je natáčena v leteckém simulátoru Boeingu 747. Jak podtitul pořadu napovídá, v budoucnu by se další díly talk show měly natáčet i v dalších městech Evropy. Pořad poběží každou středu od 20:25 hodin.

IAC19

ČTĚTE TAKÉ: V pátek začne vysílat stanice UP Network zaměřená na letectví

Do role moderátora kanál angažoval pilota a politika Marka Černocha, jako první hosté dorazili letecký expert Lukáš Musil, pilot Petr Nechanický a kapitán ve výslužbě Karel Mündel. Témata vybíráme tak, aby zaujala jak laiky, tak i profesionály. Věnujeme se ekonomické stránce letectví, novinkám v tomto oboru, ale také nás zajímají zážitky a zkušenosti lidí, jako jsou třeba piloti, letečtí spisovatelé, obchodní zástupci, technici. Zkrátka ti, kteří se svému řemeslu věnují už řadu let, dodal šéfredaktor Up News Vít Krčmář.

Našli jste v článku chybu?