Hlavní navigace

Letecká televize Up Network vysílá vlastní talk show, moderuje ji Marek Černoch

7. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: UP Network
Nová letecká televize Up Network představila vlastní diskusní formát, putovní talk show Up World. První díl se bude natáčet v Praze.

Televizní stanice Up Network, zaměřená na letecký průmysl, odvysílala vlastní talk show Upfr World s podtitulem, ve které komentuje a hodnotí události z leteckého světa a průmyslu uplynulého týdne. Talkshow je natáčena v leteckém simulátoru Boeingu 747. Jak podtitul pořadu napovídá, v budoucnu by se další díly talk show měly natáčet i v dalších městech Evropy. Pořad poběží každou středu od 20:25 hodin.

MMF tip early

ČTĚTE TAKÉ: V pátek začne vysílat stanice UP Network zaměřená na letectví

Do role moderátora kanál angažoval pilota a politika Marka Černocha, jako první hosté dorazili letecký expert Lukáš Musil, pilot Petr Nechanický a kapitán ve výslužbě Karel Mündel. Témata vybíráme tak, aby zaujala jak laiky, tak i profesionály. Věnujeme se ekonomické stránce letectví, novinkám v tomto oboru, ale také nás zajímají zážitky a zkušenosti lidí, jako jsou třeba piloti, letečtí spisovatelé, obchodní zástupci, technici. Zkrátka ti, kteří se svému řemeslu věnují už řadu let, dodal šéfredaktor Up News Vít Krčmář.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).