Hlavní navigace

Letecký simulátor v Google Earth: proleťte se v F16

Jiří Macich ml.

Google vymýšlí stále nové způsoby jak obohatit Google Earth a po prohlížení hvězdné oblohy přichází v aktuální verzi na řadu i letecký simulátor. Na krajinu se tak můžete dívat z kokpitu letadla. Na výběr jsou dvě: F16 a SR22. V české verzi je přepnutí do režimu leteckého simulátoru realizovatelné přes klávesovou zkratku Ctrl+Alt+A. Vedle letadla si můžete vybrat i letiště, ze kterého budete startovat. Letadlo rozpohybujete klávesou PageUp a směr letu ovládáte kurzorovými šipkami. F16 je pro…

Google vymýšlí stále nové způsoby jak obohatit Google Earth a po prohlížení hvězdné oblohy přichází v aktuální verzi na řadu i letecký simulátor. Na krajinu se tak můžete dívat z kokpitu letadla. Na výběr jsou dvě: F16 a SR22.

V české verzi je přepnutí do režimu leteckého simulátoru realizovatelné přes klávesovou zkratku Ctrl+Alt+A. Vedle letadla si můžete vybrat i letiště, ze kterého budete startovat. Letadlo rozpohybujete klávesou PageUp a směr letu ovládáte kurzorovými šipkami. F16 je pro pilotování poněkud komplikovanější, pro začátek si vyzkoušejte radějo SR22. (Google Earth Blog)

Našli jste v článku chybu?
23. 10. 2007 16:55
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Nezní to blbě. Já ani nevím kde jste tu hru našli!!!! Já bych si tu hru moc chtěl zahrát a nenašel jsem ji. Kde je plsky. Na jakých stránkách. Odpovězte pls co nejrychleji. Díkes a čauky!