Hlavní navigace

Letošní ročník LinuxExpa 2007 zahájí Michael Meeks

Redakce

Již 7. ročník konference a výstavy LinuxExpa 2007 se uskuteční 17. – 18. dubna v pražském hotelu Olympik Artemis. O úvod konference se postará Michael Meeks, přední vývojář OpenOffice.org přednáškou o světě OpenOffice. V dalším programu budou mít návštěvníci možnost seznámit se s přednáškami i praktickými ukázkami předních společností z oblasti open-source software jako např. IBM, Servodata, Oracle, HP, Red Hat, SGI, Sun Microsystems, Eset software a mnoho dalších .

Již 7. ročník konference a výstavy LinuxExpa 2007 se uskuteční 17. – 18. dubna v pražském hotelu Olympik Artemis.

O úvod konference se postará Michael Meeks, přední vývojář OpenOffice.org přednáškou o světě OpenOffice. V dalším programu budou mít návštěvníci možnost seznámit se s přednáškami i praktickými ukázkami předních společností z oblasti open-source software jako např. IBM, Servodata, Oracle, HP, Red Hat, SGI, Sun Microsystems, Eset software a mnoho dalších .

Registrace a podrobné informace na www.linuxexpo.cz

Medialním partnerem akce je server Lupa.cz.

Našli jste v článku chybu?
21. 3. 2007 13:51
hexx (neregistrovaný)
A ja myslel, ze vsechno je ve svete Linuxu zadarmo :-) no tak asi nee
21. 3. 2007 12:40
Požitkář (neregistrovaný)
Např. řešení, které je sice za peníze, ale je vázáno na open-source - antivir s možností serverovou část antiviru umístit jako modul ke spoustě linuxových poštovních serverů.