Hlavní navigace

„Levně a chutně“ bude vařit na Nově místo Ládi Hrušky reportér František Nyklas

Lukáš Polák

Hruška skončil v roli lidového kuchaře na Nově se závěrem února. Kolem jeho osoby se za jeho působení vytvořil doslova fenomén. Jeho kuchařky se prodalo přes tři sta tisíc kusů.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novým „kulinářským guru“ se na Nově místo Ládi Hrušky stane od zítřka reportér Televizních novin František Nyklas. Nejsledovanější česká televize to oznámila na svém bulvárním webu Prásk. Nova představí úplně nový koncept rubriky „Levně a chutně“. Novou hvězdou může být každý z vás! Vařit před kamerou budete přímo vy. V roli kuchařů-diváků budete mít jedinečnou možnost předvést své domácí recepty a předat tak vlastní kuchařské dovednosti dalším příznivcům rychlého vaření. O divácké recepty tedy nepřijdete, slibuje Nova, která Nyklase pasovala do role jakéhosi dohlížitele.

WT100 tip mezinárodní

K TÉMATU: „Kuchař“ Hruška na Nově skončil, rubrika Levně a chutně pokračuje

Hruška skončil v roli lidového kuchaře na Nově se závěrem února. Kolem jeho osoby se za jeho působení vytvořil doslova fenomén. Láďa Hruška působil nejprve jako obyčejný reportér v Televizních novinách, později začal hodnotit kvalitu potravin a odtud zbýval jen krůček k tomu, aby začal sám „vařit“. V rámci kuchařských experimentů přicházel nejen s vlastními recepty, ale řadu tipů mu posílali i diváci TV Nova. Recepty hledal Hruška také na internetu. Vrcholem jeho „kuchařské kariéry“ byla kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou, které se do začátku prosince loňského roku prodalo 300 tisíc kusů. Tím se stala publikace jedním z nejúspěšnějších titulů českých knihkupectví vůbec.