Hlavní navigace

Lidé.cz na WAPu

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 prostřednictvím wapového portálu O2 Active nabízí svým klientům přístup k vybraným službám komunitního serveru Lidé.cz české portálové jedničky Seznam. Jde o uživatelské profily, soukromé vzkazy a plánování srazů. Do 15. prosince je přístup k těmto službám zdarma. Později budou k dispozici paušály. Za 6 Kč budou moci uživatelé využít volného přístupu po dobu 12 hodin. Paušál na celý týden vyjde na 20 Kč a měsíc 50 Kč. (Tisková zpráva)

Telefónica O2 prostřednictvím wapového portálu O2 Active nabízí svým klientům přístup k vybraným službám komunitního serveru Lidé.cz české portálové jedničky Seznam. Jde o uživatelské profily, soukromé vzkazy a plánování srazů.

Do 15. prosince je přístup k těmto službám zdarma. Později budou k dispozici paušály. Za 6 Kč budou moci uživatelé využít volného přístupu po dobu 12 hodin. Paušál na celý týden vyjde na 20 Kč a měsíc 50 Kč. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
21. 11. 2006 11:21
Zkratku WAP jsem někde slyšel, ale nějak si nemůžu vybavit o co šlo. Nebylo ono to ze stejné skupiny jako VRML? Platit nehorázné částky za mrtvou technologii (v době HTML prohlížeče Opera v každém mobilu)? Co to zase Telekomika vymyslela?