Hlavní navigace

Lucie Borhyová se vrací do Televizních novin, prý už definitivně

23. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Lucii Borhyovou diváci znovu uvidí v pondělí 29. září. Jejím moderátorským kolegou bude od pondělí do pátku opět Reynolds Koranteng.

Návrat moderátorky Lucie Borhyové do hlavní zpravodajské relace televize Nova dnes oznámila mediální skupina. Návrat Borhyové je prý podle mluvčí Anny Suché definitivní, jak ujistila redakci DigiZone.cz, populární tvář už tedy z obrazovky nezmizí. Nova před několika týdny mystifikovala novináře, když oznámila návrat moderátorky vedle kolegy Reynoldse Korantenga. Bylo to přesně v době, kdy konkurenční Prima startovala svůj hlavní podzimní hit, seriál Vinaři. I tehdy hovořila tisková zpráva o návratu Borhyové, což se sice stalo, z obrazovky ale po zmíněném vysílání opět zmizela a už se na ni neobjevila.

BRAND

K TÉMATU: Lucie Borhyová se vrací do Televizních novin, na obrazovce se objeví v neděli

Lucii Borhyovou diváci znovu uvidí v pondělí 29. září. Lucie Borhyová se po krátké mateřské dovolené vrátí na obrazovky společně se svým moderátorským kolegou Reyem Korantengem. Oblíbenou dvojici budou diváci nejsledovanější zpravodajské relace v zemi vídat od pondělí do pátku, prozradila mluvčí Anna Suchá. Jsem moc ráda, že mi Nova nabídla výborné podmínky k tak brzkému návratu, které můžu perfektně skloubit s rolí maminky, konstatovala populární moderátorka a Koranteng ji doplnil: Na Lucku se samozřejmě moc těším a klidně jí i jako zasloužilý otec pomůžu se vším možným.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).