Hlavní navigace

Lucii Borhyovou v Televizních novinách nahradí od 22. června Kristina Kloubková

20. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Lucie Borhyová odešla na mateřskou dovolenou, s diváky se rozloučila již tuto středu 18. června. Kristina Kloubková zaujme její místo vedle Reye Korantenga.

Novou moderátorskou partnerkou Reye Korantenga v hlavní zpravodajské relaci televize Nova bude Kristina Kloubková. Od této neděle 22. června nahradí Lucii Borhyovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Borhyová se s diváky rozloučila prostřednictvím obrazovky již tuto středu 18. června. Kloubková již moderovala Polední, Odpolední a Ranní Televizní noviny, a také Snídani s Novou. Záskok má být dočasný, televize podle ředitele zpravodajství Martina Švehláka s Lucií Borhyovou v Televizních novinách nadále počítá.

MMF24

K TÉMATU: Odejde Markéta Fialová z Televizních novin? Bulvární média opět vytáhla vděčné téma

„Za celý tým Televizních novin přeji Lucii hodně zdraví a krásných společných chvil s oběma svými dětmi a celou rodinou. Děkuji jí za spolupráci, která trvá už více než patnáct let a věřím, že po brzkém návratu z mateřské dovolené se s Lucií budeme my i diváci setkávat několik dalších let,“ uvedl Švehlák. „Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku po dobu její mateřské dovolené. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva, beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít,“ dodala Kloubková.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).