Hlavní navigace

Lupa má svou verzi pro mobilní zařízení

Patrick Zandl

Lupa se konečně dočkala verze pro mobilní zařízení. Když nyní přijdete na adresu Lupy nebo rovnou použijete adresu m.lupa.cz z mobilního zařízení, najdete zde HTML verzi optimalizovanou pro malé displeje. Prozatím na ní najdete články a zprávičky. V současné době se detekují mobilní zařízení a pokud si myslíme, že přistupujete z mobilu, tabletu atd, automaticky vám dáme mobilní verzi. Pokud nechcete (například na iPadu či jiném dostatečně velkém tabletu), můžete se přepnout na konci každé…

Doba čtení: 1 minuta

Lupa se konečně dočkala verze pro mobilní zařízení. Když nyní přijdete na adresu Lupy nebo rovnou použijete adresu m.lupa.cz z mobilního zařízení, najdete zde HTML verzi optimalizovanou pro malé displeje. Prozatím na ní najdete články a zprávičky.

V současné době se detekují mobilní zařízení a pokud si myslíme, že přistupujete z mobilu, tabletu atd, automaticky vám dáme mobilní verzi. Pokud nechcete (například na iPadu či jiném dostatečně velkém tabletu), můžete se přepnout na konci každé stránky do plné verze, tuto volbu si na danném zařízení zapamatujeme.

Jde o testovací provoz, své připomínky, chyby a náměty můžete psát zde do komentářů.

Ať se vám naše mobilní verze hezky používá.

PS: Mobilní verze se týká také našeho sesterského serveru Root.cz.

Našli jste v článku chybu?