Hlavní navigace

Tištěný magazín Skylink TV by se mohl objevit i ve volném prodeji

27. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 10. 2011

Televizní čtrnáctideník Skylink TV, který vydává satelitní služba Skylink zdarma pro předplatitele balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet, by se mohl do budoucna objevit i v běžných novinových stáncích. Na včerejším setkání obchodních partnerů, které tato služba pořádala ve spolupráci s partnerskou platformou CS Link, to připustil výkonný ředitel Jaromír Glisník.

Z ARCHIVU: Neviděli jste ještě magazín Skylink TV? Stáhněte si ho v PDF

Zvažujeme možnosti, jak do budoucna dostat magazín také do klasického prodeje, konstatoval Glisník. Cílem zástupců satelitního operátora je, aby Skylink TV začal vydělávat. Výkonný ředitel Skylinku si pochválil v souvislosti s touto tiskovinou také spolupráci s jednotlivými zástupci televizních stanic, především těch placených, kteří výraznou měrou přispívají do obsahu magazínu. Jedním z cílů Skylinku je také získání dostatečného počtu inzerentů, kteří by také generovali zisk.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).