Hlavní navigace

Mají Slováci v Iráku svoje Migy?

21. 3. 2003
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Ani webu CNN se občas nevyhne veselá náhoda. Jak se můžete sami přesvědčit, na fotografii u zvláštní zprávy o výzbroji Irácké armády je jasně patrné, že letadlo má na ocase výsostné insignie ozbrojených složek Slovenské republiky. Vzhledem k tomu, že Slovensko usiluje o vstup do NATO, je to od CNN opravdu podařený kousek. (Kompost/CNN) Doplněno (18.00): Ilustrační fotografie na stránce CNN byla před několika okamžiky vyměněna.

Ani webu CNN se občas nevyhne veselá náhoda. Jak se můžete sami přesvědčit, na fotografii u zvláštní zprávy o výzbroji Irácké armády je jasně patrné, že letadlo má na ocase výsostné insignie ozbrojených složek Slovenské republiky. Vzhledem k tomu, že Slovensko usiluje o vstup do NATO, je to od CNN opravdu podařený kousek. (Kompost/CNN)Doplněno (18.00): Ilustrační fotografie na stránce CNN byla před několika okamžiky vyměněna.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.