Hlavní navigace

Majitel televize Barrandov koupil produkční společnost Real TV

25. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jedním ze dvou zakladatelů společnosti Real TV je i známá televizní tvář Petr Lesák. Diváky v minulosti provázel například pořady Vypadáš skvěle! nebo 5 proti 5.

Produkční společnost Real TV, která mimo jiné stojí za televizní projekty, jako jsou Tajemství královen popu, Jak se staví sen, Po stopách hvězd, Hledá se táta, Jste to, co jíte a řadou dalších, patří nově vydavatelské společnosti Empresa Media. Tu vlastní stejně jako TV Barrandov majitel největší mediální agentury na českém trhu (Médea) Jaromír Soukup. O dokončení akvizice 100% obchodního podílu informoval server Týden.cz. Jeho vydavatelem je Empresa Media, kam patří například i magazíny Instinkt a Sedmička.

ebf - partner 1

Z ARCHIVU: TV Barrandov chystá erotický magazín Intim Night a soutěž Liborovy ostré nůžky

Rozhodli jsme se pro akvizici zavedené a respektované společnosti, ve které se spojuje výroba divácky atraktivních nových formátů a jasný marketingový a obchodní záměr, citoval Týden předsedkyni představenstva společnosti Empresa Media Marcelu Hrdou. Real TV, za níž stojí známá televizní tvář Petr Lesák a jeho obchodní partner Michael Richter, se má stát klíčovým pilířem tvorby TV Barrandov. Po deseti letech působení Real TV na trhu je vstup do významné mediální skupiny důležitým okamžikem, uvedli oba zakladatelé firmy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).