Hlavní navigace

Majitel TV Barrandov spustil web satelitzdarma.cz, slibuje skvělou budoucnost

22. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle doménového správce CZ.nic došlo k registraci domény satelitzdarma.cz 23. června letošního roku. Účel této poměrně amatérsky vyhlížející stránky je bohužel nejasný.

Na českém internetu se objevila nová webová stránka www.satelitzdarma.cz, která návštěvníkům slibuje skvělou budoucnost a mimo jiné i satelit do každé rodiny. Zajímavostí je, že web je podle doménového správce CZ.nic registrován na mediální skupinu Empresa Media, kterou vlastní podnikatel Jaromír Soukup. Na tuto skutečnost upozornili v diskusním fóru čtenáři webu DigiZone.cz. Empresa Media je kromě vydávání periodik Týden, Instinkt, Sedmička a řady dalších také majitelem kanálů TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus. V následujících měsících by se mělo portfolio stanic rozšířit i o Barrandov Muzika.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov investuje do distribuce, na satelit vyšle všechny kanály v SD i HD

Podle doménového správce CZ.nic došlo k registraci domény satelitzdarma.cz 23. června letošního roku. Účel této stránky je bohužel nejasný, protože ani ze samotného webu není patrné, jaký je v podstatě účel portálu. Reklama na tuto stránku se nicméně podle našich čtenářů objevila už i ve vysílání plnoformátové stanice. Televize Barrandov je na webu satelitzdarma.cz uvedena jako mediální partner celé kampaně. Redakce DigiZone.cz vedení televize s žádným dotazem neoslovila, jelikož zástupci TV Barrandov již v minulosti kvůli publikovaným textům přestali se zástupci redakce komunikovat a neposkytují jí ani tiskový servis.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).