Hlavní navigace

Potvrzeno! I u nás přestává být HBO GO vázáno na odebírání televizního kanálu

22. 1. 2016
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

UVNITŘ OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ HBO – Přes VOD službu SledováníTV si nyní můžete objednat mobilní verzi HBO Go, aniž byste museli mít zaplacen kanál HBO přes poskytovatele TV signálu.

České HBO oslovilo prostřednictvím e-mailu své klienty zapojené do akce v souvislosti s uvedením seriálu Mamon s tím, že nyní mají možnost předplatit si HBO Go za 250 Kč měsíčně (viz odchycená obrazovka webového zobrazení e-mailu níže).

Ve středu se v této souvislosti objevila zpráva, žeHBO Go je nyní pro všechny k dispozici volně, bez nutnosti mít zaplacen televizní kanál – a patřičné balíčky – u některého z poskytovatelů TV signálu

Zprávu jsme prověřovali přímo u zdroje, protože informace byly velice vágní a místy až zavádějící.

Nyní pro vás máme i oficiální vyjádření HBO (viz níže) a také zprávu od poskytovatele SledováníTV.cz.

Upozorňujeme ještě, že nejde o volné sledování televizního kanálu HBO, nýbrž o volný přístup do doposud vázané mobilní videotéky HBO Go.

V rámci kampaně k seriálu Mamon, dalo nyní HBO možnost jejím členům přeplatit si HBO Go. Ale nejen jim, ale nově opravdu všem!
Autor: archiv

V rámci kampaně k seriálu Mamon dalo nyní HBO možnost jejím členům přeplatit si HBO Go. Ale nejen jim, ale nově opravdu všem.

HBO Go pro všechny zájemce bez ohledu na cokoliv

Ve skutečnosti je sice vše prezentováno jako pouze „návazná akce“ na promo k seriálu Mamon, ale ta zcela nově míří na opravdu všechny zájemce o HBO, a tudíž mobilní videotéku HBO Go otevírá skutečně všem bez ohledu na cokoliv. Každý tak má možnost objednat si přístup do videotéky HBO Go za 250 Kč měsíčně.

Podle informací, které jsem stačil zjistit, vše začalo minulý rok, kdy byla se startem originálního seriálu Mamon natáčeného v Česku a s českými herci (je opravdu vynikající, doporučuji!) připravena akce zvaná „HBO GO Special“,u níž se zájemci mohli do HBO Go registrovat vybráním virtuálního operátora „HBO GO Special“. Pak dostali přístup ke zmiňovanému seriálu a také do vybrané (omezené) části videotéky HBO Go.

Nyní se – nejen pro členy této akce, ale pro všechny zájemce – děje něco podobného, avšak s registrací přes server SledováníTV.cz.

Jak bylo řečeno, HBO jsme kontaktovali a před okamžikem se nám k tomu vyjádřila tisková mluvčí, Pavla Brožková, následovně: Jedná se o návaznou akci pro uživatele, kteří se zapojili do promo kampaně k seriálu Mamon přes HBO GO Special. Samozřejmě jsme velmi rádi, že i další diváci mají o HBO GO zájem a předplácejí si jej, nyní též i bez podmíněného propojení se základními službami operátorů.

Akce „volné HBO Go“ momentálně není podle Pavly Brožkové nijak časově ohraničena.

Jak je tomu u sledovanitv.cz?

Udělal jsem si zkusmou registraci na serveru sledovanitv.cz, kde by podle podpory této VOD služby měl jítbalíček HBO Go… objednat jako jediný i na demo účtu. Rozklikněte si na stránkách SledováníTV.cz položku TV balíčky, zde by měly být konkrétní informace, jak to provést. Pokud by se to z jakéhokoliv důvodu nemělo vést, ozvěte se nám.

MMF24

Balíček HBO Go, jak vidíte na odchycené obrazovce níže, ale k dispozici nebyl, takže jsem dnes nad ránem posílal do SledováníTV.cz další e-mail a informoval i HBO.

Zatím se vše zjevně řeší, ale budu rád, pokud se ozve někdo, kdo má u SledováníTV.cz placený účet se zjištěním, zda už jde HBO Go objednat alespoň tam.

Sledovanítv.cz – nabídka balíčků zatím bez HBO Go.

SledováníTV.cz – nabídka balíčků zatím bez HBO Go.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).