Hlavní navigace

Mapy.cz jsou dostupné i pro nedotykový Symbian

Jiří Macich ml.

Mobilní aplikace serveru Mapy.cz z portfólia české portálové jedničky Seznam.cz je nově dostupná i pro chytré telefony značky Nokia vybavené systémem Symbian, ovšem bez dotykového displeje. Zájemci si ji mohou stáhnout po vyťukání adresy http://m.smobil.cz přímo do webového prohlížeče v mobilním telefonu. Již z dřívějška je aplikace serveru Mapy.cz dostupná pro iPhone a také dotyková zařízení se systémy Android a Symbian.

Mobilní aplikace serveru Mapy.cz z portfólia české portálové jedničky Seznam.cz je nově dostupná i pro chytré telefony značky Nokia vybavené systémem Symbian, ovšem bez dotykového displeje. Zájemci si ji mohou stáhnout po vyťukání adresy http://m.smobil­.cz přímo do webového prohlížeče v mobilním telefonu. Již z dřívějška je aplikace serveru Mapy.cz dostupná pro iPhone a také dotyková zařízení se systémy Android a Symbian.

Podle statistik spuštění naší aplikace Mapy.cz víme, že ji Češi nejvíce užívají o sobotách a nedělích. Nejčastěji hledají nejbližší restauraci, hospodu, či zastávku MHD – toto jsou nejhledanější dotazy. O sobotách zaznamenáváme v dlouhodobém průměru okolo 9.000 spuštění, nejmenší aktivitu naši uživatelé projevují ve středu, uvedl Ivan Mikula, manažer produktového týmu mobilních služeb portálu Seznam.cz. 

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?