Hlavní navigace

Mapy.cz se dočkají nové podoby, betaverze volně přístupná

Jiří Macich ml.

Je to jen něco přes rok, co byla spuštěna nová verze služby Mapy.cz a portál Seznam již na adrese http://beta.mapy.cz veřejnosti zpřístupnil testovací verzi nové podoby své mapové služby. K novinkám patří předělané zobrazení mapy s plynulým zoomováním pomocí kolečka myši, nový plánovač tras, nový postranní panel pro vyhledávání objektů na mapě, širší možnosti přepínání a kombinace různých vrstev a zobrazení reliéfu terénu. (ILBlog)

Je to jen něco přes rok, co byla spuštěna nová verze služby Mapy.cz a portál Seznam již na adrese http://beta.ma­py.cz veřejnosti zpřístupnil testovací verzi nové podoby své mapové služby. K novinkám patří předělané zobrazení mapy s plynulým zoomováním pomocí kolečka myši, nový plánovač tras, nový postranní panel pro vyhledávání objektů na mapě, širší možnosti přepínání a kombinace různých vrstev a zobrazení reliéfu terénu. (ILBlog)

Našli jste v článku chybu?
10. 8. 2007 9:23
Michal (neregistrovaný)
Hybridni mapa zustala - ve fotomape staci zapnout Popisky
9. 8. 2007 16:17
Alfik (neregistrovaný)
zoom kolečkem, no taková pitomůstka, už jsem zvyklý na Ctrl nebo na posuvník. Chybí mi hybridní mapa, při plánování cesty často používám. Zajímavé nalezená trasa se liší, v nové je o 1,1 km kratší jinde o desetiny.