Hlavní navigace

Marek Šalanda novým šéfredaktorem Intervalu

4. 12. 2001
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Bývalý zástupce šéfredaktora Computeru Marek Šalanda se stal novým šéfredaktorem Intervalu. Ve funkci vystřídal Miroslava Kučeru, který po třech letech odešel z Intervalu, aby se stal redaktorem nakladatelství Knihy iDnes. Vydavatel Šalandu představuje jako cykloturistu, který zdolal cestu z nejseve
Bývalý zástupce šéfredaktora Computeru Marek Šalanda se stal novým šéfredaktorem Intervalu. Ve funkci vystřídal Miroslava Kučeru, který po třech letech odešel z Intervalu, aby se stal redaktorem nakladatelství Knihy iDnes. Vydavatel Šalandu představuje jako cykloturistu, který zdolal cestu z nejsevernějšího bodu Evropy na Gibraltar a slibuje na Intervalu zajímavé změny. Že by se teď redaktoři opřeli prozměnu do pedálů?

Vzhledem k tomu, že v editorialu na Intervalu před několika okamžiky degradovali Marka Šalandu z bývalého šéfredaktora na bývalého zástupce šéfredaktora Computeru, připojujeme se i my. :-) (2001–12–04 11.25 -mrk-)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).