Hlavní navigace

Marketingový ředitel T-Mobilu Martin Jaroš končí, přesouvá se do Kataru

17. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dres českého T-Mobilu, ve kterém působil dva a půl roku, vymění za pozici v katarském telekomunikačním operátorovi Qtel. V Česku končí k 31. lednu.

„Ano, dnes už tu můžu oficiálně říct, že jsem po dvou a půl roce opustil svůj milovaný T-Mobile a začal otročit zase někde jinde,“ oznámil na svém blogu marketingový ředitel T-Mobilu Martin Jaroš.

Jeho novým působištěm se podle informací na blogu stane katarský telekomunikační operátor Qtel (Qatar Telecom), který poskytuje služby od pevný telefonních linek přes mobilní sítě až po připojení k Internetu a kabelovou televizi.

„Jsem tam Senior Director něčeho, ale to není důležitý. Samozřejmě jsou tu dobrý peníze – asi čtyřikrát větší než doma a k tomu větší bonus a akcie, takže máme spočítáno, že když tu vydržíme šest let (což my nevydržíme), vyjde to líp než být v T-Mobilu do důchodu,“ popisuje Jaroš svou novou pozici.

ICTZ23

Jaroš je mimo jiné autorem humoristického blogu Vosa na jazyku, který se nedávno po několikaleté pauze znovu probudil k životu.

Zdroj: Blog Martina Jaroše

Autor článku

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn