Hlavní navigace

Markíza bude mít vlastní telenovelu Jednoducho láska

23. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 5. 2011

Po obrovském úspěchu turecké telenovely Tisíc a jedna noc u našich východních sousedů, která se po určitou dobu vysílala v hlavním vysílacím čase v tuzemsku také na TV Nova, připravuje slovenská Markíza takto laděný seriál ve vlastní režii. Bude se jmenovat Jednoducho láska. Jak informuje server Mediálne.sk, romantický seriál pomalu připravuje scénu a už jsou známá také jména hereček, které se v něm objeví.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Ředitelka Markízy: Televize Joj kazí vkus diváka, je hodně pokleslá

V Jednoducho láska budou vystupovat například Karin Haydu, Zdena Studenková a Elena Podzámska. Jako v každé jiné telenovele ani tady nebude chybět láska a problémy s ní spojené. Zatím není jisté, zda se seriál objeví na vlajkové Markíze nebo sesterském kanálu Doma. Jednoducho láska může být volný překlad názvu Only love, známé rumunské telenovely (v originále Numai iubirea), která byla prodaná do více zemí, domnívá se odborný web a dodává, že společnost CME, mimo jiné vlastník Markízy a Novy, před pár týdny na webu uvedla, že první rumunská telenovela Only love putovala už do Srbska, Černé Hory, Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Polska, Ukrajiny a také na Slovensko.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.