Hlavní navigace

Markíza vyrobí v pražském studiu Novy soutěž pro Slovensko

23. 5. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
23. 5. 2007

Nejsledovanější slovenská komerční televize Markíza pokračuje v úzké spolupráci s televizí Nova, s níž ji pojí stejný majitel, americký mediální koncern CME. Nyní se chystá přímo ve studiu Novy v Praze na Barrandově natáčet slovenskou verzi soutěže Are You Smarter Than a 5th Grader? (Jste chytřejší než páťák?) známé z americké televize Fox, upozorňuje server Mediálne.sk.

KL24

Stejný pořad chystá do svého letního schématu také Nova, obě televize ale připraví svoje vlastní verze soutěže. Obě se budou natáčet ve stejných dekoracích v Praze. Je to pro nás ekonomicky výhodné, TV Nova bude vysílat tento formát také v letní vysílací struktuře, takže pořad budeme vyrábět v té samé dekoraci s vlastními soutěžícími, řekla Mediálne.sk Narcis Liptáková z PR oddělení Markízy.

Markíza s Novou aktuálně pracují na společném soutěžně-zábavném pořadu Člověče, nezlob se! a v minulosti spolu připravily úspěšný díl Testu národa, který rovněž proběhl v Praze na Barrandově. Markíza také vysílá vlastní verzi seriálu Ordinace v růžové zahradě podle scénářů psaných pro Novu, a tento týden zahájila po vzoru Novy a rumunské televize Pro TV vysílání odpolední zpravodajské relace První Televizní noviny.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).