Hlavní navigace

Martin Lér a Computer Press rozjíždějí stránky o Apple iPhone

Jiří Macich ml.

Martin Lér ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press rozjíždí nový web iPhonemania.cz věnovaný tolik diskutovanému mobilnímu telefonu Apple iPhone. Kromě magazínu je součástí stránek wiki s návody a diskuzní fórum. V pozadí stojí publikační systém Drupal a fórum phpBB. Podobné stránky však už na českém webu existují. K těm známějším patří třeba iPhone.cz. Computer Press se už podílí na provozu fanouškovských stránek zaměřených na různé značky mobilních telefonů nebo na platformy Windows…

Martin Lér ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press rozjíždí nový web iPhonemania.cz věnovaný tolik diskutovanému mobilnímu telefonu Apple iPhone. Kromě magazínu je součástí stránek wiki s návody a diskuzní fórum. V pozadí stojí publikační systém Drupal a fórum phpBB. Podobné stránky však už na českém webu existují. K těm známějším patří třeba iPhone.cz. Computer Press se už podílí na provozu fanouškovských stránek zaměřených na různé značky mobilních telefonů nebo na platformy Windows Mobile a Symbian, takže stránky o iPhonu se daly zřejmě očekávat.

Ostatně doména iphonemania.cz patří vydavatelství Computer Press už nějaký ten pátek, ale obsah na ní dlouho chyběl. Na stránky budou přispívat také redaktoři serveru MobilMania.cz. Martin Lér je oficiálně v pozici editora. Jistě bude zajímavé sledovat jak si stránky povedou. Klíčové zřejmě bude, kdy a za jakých podmínek bude Apple iPhone uveden na náš trh. (MaLér.cz)

Našli jste v článku chybu?
19. 2. 2008 16:09
uživatel si přál zůstat v anonymitě
"Jinymi slovy zarizeni pro par nadsencu a testeru." Tak nejak - ale to bych uz radsi koupil Neo a hral si s tim sam. "V mem okoli mam nekolik lidi co si jej dovezli z USA a jiz se vratili k Nokiim, SEricssonum, HTC apod." Ani se jim nedivim. Ja jsem sel do Sony.
19. 2. 2008 16:03
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Uch, to me ta cinska kopie docela mile prekvapila - umi to natacet video, USB Mass Storage, dual SIM, MMS. Tak nevim, vypada to, ze Apple je dobrej prodejce HW, ale software nejak moc dobre neumi. Taky jsem nedavno koukal po iPhone. Nakonec to nevyslo, protoze zrovna nebyly TurboSIMky a jsem docela rad. To video a USB MassStorage by me strasne vytacely. Mam iPod-to byl dar, sam bych si ho nekoupil-a chtel jsem ted do nej z druhyho pocitace prihrat par MP3. No jo, ale itunes mi rika, ze ipod je …