Hlavní navigace

Media Bohemia provádí restrukturalizaci internetové divize

13. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mediální skupina Media Bohemia koupila akciovou společnost MediaCo a pouští se do restrukturalizace internetové divize. Tu bude mít na starost společnost Limemedia, která je součástí holdingu Media Bohemia. Bude zajišťovat provoz a rozvoj všech portálů, které dosud spadaly i pod společnosti MediaPartner a MediaCo. Obchodně bude veškeré internetové aktivity skupiny zastupovat tak jako dosud společnost Impression Media. Media Bohemia má dnes 18 online titulů a další internetové projekty hodlá…

Mediální skupina Media Bohemia koupila akciovou společnost MediaCo a pouští se do restrukturalizace internetové divize. Tu bude mít na starost společnost Limemedia, která je součástí holdingu Media Bohemia. Bude zajišťovat provoz a rozvoj všech portálů, které dosud spadaly i pod společnosti MediaPartner a MediaCo. Obchodně bude veškeré internetové aktivity skupiny zastupovat tak jako dosud společnost Impression Media. Media Bohemia má dnes 18 online titulů a další internetové projekty hodlá letos spustit. Do skupiny patří projekty jako je např. ABradio.cz, Autoweb.cz, Femina.cz nebo 4men.cz.

ebf - tip do článku - debata

Internet je pro skupinu Media Bohemia prioritní oblastí s velkým potenciálem růstu. Akvizice společnosti MediaCo ukazuje, že jsme připraveni investovat do nových zajímavých projektů. Chceme naši internetovou divizi rozvíjet i v budoucnosti, a to jak nákupem dalších společností, tak rozvojem stávajících aktivit, řekl Daniel Sedláček, předseda představenstva a generální ředitel Media Bohemia.

Do vedení společnosti Limemedia přešli noví lidé z MediaCo. Generálním ředitelem se stal Jan Fahoun, výkonným ředitelem pak Tomáš Malíř. MediaCo přišla na český mediální trh s konceptem i-Magazínů, tedy periodik, která kombinují výhody tištěných a elektronických médií – nabízí standardní čtenářský komfort tištěných časopisů doplněný o možnost interakce a rozšíření obsahu o audio a video soubory. Portfolio lifestylových i-Magazínů, jako jsou Shine, Beast, TheMEN nebo golfový ShotMAG, rozšířil nedávno nový motoristický titul – iMOTOR. Věřím, že příslušnost k silné mediální skupině usnadní další rozvoj tohoto konceptu, říká Jan Fahoun, generální ředitel Limemedia. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).