Hlavní navigace

Mediafax.cz spustil vlastní videozpravodajství

30. 3. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Agentura Mediafax, která loni v listopadu spustila vlastní zpravodajský server Mediafax.cz, se nyní pouští i do videozpravodajství, jemuž je věnována nová sekce na zmíněném zpravodajském serveru. Budeme každodenně publikovat nejen video-reportáže k aktuálním událostem, ale i zcela exkluzivní materiály, z nichž za zmínku stojí zejména noční zásahy Pražských hasičů či Policie ČR uvedl Jakub Strýček, marketingový specialista z Mediafaxu.

Agentura Mediafax, která loni v listopadu spustila vlastní zpravodajský server Mediafax.cz, se nyní pouští i do videozpravodaj­ství, jemuž je věnována nová sekce na zmíněném zpravodajském serveru.

Budeme každodenně publikovat nejen video-reportáže k aktuálním událostem, ale i zcela exkluzivní materiály, z nichž za zmínku stojí zejména noční zásahy Pražských hasičů či Policie ČR uvedl Jakub Strýček, marketingový specialista z Mediafaxu.

Forma je podobná jako u konkurence – krátký článek doplněný o video. To je ve formátu Adobe Flash, ovšem ve velmi malých rozměrech a s neslavnou kvalitou zvuku.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).