Hlavní navigace

MediaGuru: Obchodním ředitelem Novy bude Vlček ze společnosti BigMedia

8. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 9. 2011

Podle serveru MediaGuru.cz by měl být jmenován novým obchodním ředitelem TV Nova Jan Vlček. Ten v současné době působí jako Managing Director ve společnosti BigMedia, která zastupuje firmu BigBoard na trhu venkovní reklamy. Ředitel komunikace TV Nova Vladimír Mužík uvedl, že výběr nového ředitele obchodu prochází v současné době schvalovacím procesem. Stanice se proto k němu nevyjádřila.

KL22 hlasovani

Z ARCHIVU: Výkonný a obchodní ředitel televize Nova Jan Řehák rezignoval

Obchod na Nově řídí v současné době Matěj Ribanský, který tento post zastává i na sesterské Markíze. Na starosti má tak finanční toky v obou televizích. Předchozí obchodní ředitel Jan Řehák opustil Novu letos v březnu. Vlček v minulosti absolvoval Institute of Marketing Management of South Africa a University of Pittsburgh. V minulosti působil také jako Managing Director společností JWT Moskva a MindShare Praha. Výběr nového šéfa obchodu ohlásí nejsledovanější česká televize oficiálně až tiskovou zprávou, která jmenování Vlčka potvrdí, nebo naopak.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.