Hlavní navigace

Mediatel nabízí webové stránky

11. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Mediatel začala včera v ostrém provozu nabízet malým a středním firmám výrobu a správu jejich online prezentací. Služba pod názvem Internet 123 zahrnuje také pravidelnou SEO optimalizaci, registraci domény, webhosting, synchronizaci s Google Maps, měření počtu příchozích telefonních hovorů či překlopení obsahu do mobilní podoby. Mediatel se prý inspiroval u Google, který v minulosti inzerentům také nabízel optimalizaci stránek. Právě někteří bývalí pracovníci Google Europe se…

Společnost Mediatel začala včera v ostrém provozu nabízet malým a středním firmám výrobu a správu jejich online prezentací. Služba pod názvem Internet 123 zahrnuje také pravidelnou SEO optimalizaci, registraci domény, webhosting, synchronizaci s Google Maps, měření počtu příchozích telefonních hovorů či překlopení obsahu do mobilní podoby. Mediatel se prý inspiroval u Google, který v minulosti inzerentům také nabízel optimalizaci stránek. Právě někteří bývalí pracovníci Google Europe se podíleli na přípravě služby.

Vytvoření webové prezentace o maximálním počtu šesti stránek přijde jednorázově na 4990 Kč, měsíčně pak na 799 Kč. Cena zahrnuje registraci domény a hosting. Další služby se dají dokupovat prostřednictvím doplňkových modulů. Je však nutné poznamenat, že se nejedná o statické HTML a Mediatel pro výrobu stránek používá redakční systém. (Tisková zpráva)

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.