Hlavní navigace

Meebo opět bez podpory Facebooku, prý jen dočasně

9. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nedávno server Meebo po několika letech rozšířil soubor podporovaných instant-messagingových služeb o Facebook Chat a MySpace IM, nicméně podpora té první jmenované služby netrvala dlouho. Facebook Chat na Meebo nefunguje. Důvodem prý není nelibost provozovatelů Facebooku. Spíše naopak. Ti podle správců Meebo uvítali zařazení Facebook Chatu mezi podporované IM služby na Meebo, ovšem chtějí uživatele připojit jinou cestou za využití bezpečnějšího způsobu přihlášení. To však nepůjde jen tak ze…

Nedávno server Meebo po několika letech rozšířil soubor podporovaných instant-messagingových služeb o Facebook Chat a MySpace IM, nicméně podpora té první jmenované služby netrvala dlouho. Facebook Chat na Meebo nefunguje. Důvodem prý není nelibost provozovatelů Facebooku. Spíše naopak. Ti podle správců Meebo uvítali zařazení Facebook Chatu mezi podporované IM služby na Meebo, ovšem chtějí uživatele připojit jinou cestou za využití bezpečnějšího způsobu přihlášení. To však nepůjde jen tak ze dne na dne a proto je dočasně podpora pro Facebook Chat na Meebo deaktivována. Týmy Facebooku a Meebo tento týden zahájily práce na jejím opětovném rozchození, ovšem s bezpečnějším přihlašováním. Výsledky by se měly brzy dostavit. (Meebo Blog)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).