Hlavní navigace

Meteo TV spustila aplikaci MeteoView

8. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

8. 9. 2009

Společnost Meteopress, provozovatel internetové televize Meteo TV zaměřené na počasí, kterou je možné naladit také v kabelové síti společnosti UPC Česká republika, a dodavatel počasí pro TV Nova a TV Prima, spustila na svých webových stránkách novou aplikaci MeteoView. Jak uvádí Meteopress, program by měl mít k dispozici regionální předpověď pro 3500 míst v Česku. Aplikaci najdete na adrese www.vasepocasi­.cz.

Uživatel není jako jinde omezen na předpovědi pro předem vybraná místa, ale sám si volí místo, které je pro něj nejzajímavější. Informace o počasí poté vidí pouze pro relevantní oblast, zároveň však může sledovat kontext počasí v okolí jeho cílového místa. Aplikace umožňuje zvolit si konkrétní čas, pro který jsou data o počasí pro uživatele relevantní a dívat se na počasí z pohledu jeho čtyř hlavních proměnných – teploty, srážek, oblačnosti a větru. Dále se může dívat na všechny čtyři možnosti najednou.

Ukázkové video je k nahlédnutí zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.