Hlavní navigace

Metropol nabídne „vlídnou“ politickou debatu. Moderovat ji bude Edvard Kožušník

17. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Edvard Kožušník, který v minulosti prosazoval zrušení koncesionářských poplatků, bude mít vlastní pořad na pražské televizi Metropol. Politiku chce lidem ukázat z druhé strany.

Osobnosti především z řad evropské politiky si chce do nového diskusního pořadu Evropa z Metropole zvát europoslanec Edvard Kožušník. Vysílat ho bude TV Metropol. Politiku chce prý dle svých slov ukázat ne jako hulvátskou, jak ji znají diváci z televizních debat, ale především jako oblast, která stojí na lidech a jejich životních příbězích. Divákům představíme zajímavé evropské politiky z celého politického spektra v nekonfliktním duchu, přiblížil samotný europoslanec Kožušník.

CIF23

Edvard Kožušník ve svém novém diskusním pořadu na TV Metropol.
Autor: Kožušník.eu

Edvard Kožušník ve svém novém diskusním pořadu na TV Metropol.

Z ARCHIVU: Do EP postoupil i Edvard Kožušník, dotáhne poplatkovou kampaň do konce?

První díl Evropy z Metropole uvidí diváci v neděli 20. května v pravé poledne. S určitou mírou nadsázky se tak dá říci, že pořad bude konkurovat Otázkám Václava Moravce na kanálech ČT 1 a ČT 24. Do prvních dílů si Kožušník pozve britského europoslance Nirje Devu a poslance Evropského parlamentu Petera Šťastného, bývalého slovenského hokejového útočníka. Připomeňme, že Edvard Kožušník proslul v minulosti jako bojovník za zrušení koncesionářský poplatků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).