Hlavní navigace

MF Dnes se v aktuálním vydání věnuje podrobně digitalizaci

17. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
17. 4. 2009

Deník MF Dnes se věnuje necelých čtrnáct dní před ukončením analogového terestrického vysílání z pražského Žižkova přechodu na digitální signál. Texty připravili redaktoři Roman Všetečka a Dana Jakešová a celkem jich vyšlo šest. V první článku se list věnuje koupi set-top-box a upozorňuje na to, že nemusí být drahý. Záleží pochopitelně na tom, jaké máte požadavky – zdali vám stačí klasický nebo chcete např. lépe vybavený s pevným diskem, PVR apod.

CIF23

O tom, jak je pokryta Praha a její okolí, se dozvíte ve stejnojmenném článku, který přináší aktuální seznam vysílačů, jež šíří multiplexy 1 až 4. Jako zdroj jsou tu uvedeny České Radiokomunikace a vysílatelé. Důležitá je také problematika společných televizních antén, které se věnuje další text. Právě dnes se jí z pohledu zákona věnujeme i my na DigiZone.cz.

V článku Čeká na vás větší televizní nabídka se podrobněji seznámíte s obsahem jednotlivých síti. Dále ještě obsahuje průvodce digitalizací od MF Dnes návod na zapojení set-top-boxu a souhrnný text pod názvem Televizi chytnete už jen digitálně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).