Hlavní navigace

Michael Rostock-Poplar investuje do startupu ORM Designer

Martin Vyleťal

Brněnský startup Rostock-Poplar podpoří financemi a mentoringem. Firma zdroje použije k další expanzi v EU, USA i Asii.

ORM Designer nabízí specializovaný software pro PHP programátory. S investorem se firma potkala při výběru do Jihomoravského inovačního centra (JIC). Majitelé společnosti Inventic, která software vyvíjí, chtějí využít finanční injekci, jejíž výše nebyla zveřejněna, k expanzi na další trhy a na lokalizaci a přesnější cílení produktu v jednotlivých zemích.

Od kontaktů a zkušeností pana Rostocka s prodejem na globálním trhu si slibuji rychlejší rozšiřování našeho produktu nejprve v EU, poté i v USA a Asii. Investice nám umožní další expanzi, propagaci na odborných konferencích, lepší cílení na jednotlivé země a další marketingové aktivity, uvedl Luděk Vodička, spolumajitel firmy Inventic.

Screenshot aplikace
Autor: ORM Designer

Screenshot aplikace

Software v současné době využívá více než 600 zákazníků po celém světě. Nejvíce jich má firma ve Spojených státech, Německu a Francii. 

Content 2017 - tip Footshop

Důvodů pro mou investici je několik. ORM má solidní čísla a růstovou trajektorii. Pokud společně zapracujeme na značce, distribučních kanálech a marketingu obecně, za deset let může byt firma podle mého odhadu na sto milionech eur obratu.Líbí se mi, že jde o globální produkt, který není závislý na místní ekonomice, okomentoval své rozhodnutí Michael Rostock-Poplar.

Ten už letos v dubnu majetkově vstoupil do jiného brněnského startupu BizBox.

Našli jste v článku chybu?
24. 12. 2016 6:33
KarenHeinz (neregistrovaný)

Why do I say this blog inspiring? Personally I was amazed by the writing on this blog, the reason is simple as writing on this blog is inspiring, a mix of letters, words and sentences are very disconnected and easy to read, and also presents the latest news, I thank you very much for the info. cheap essay writing service

7. 1. 2014 22:45
PHPkar (neregistrovaný)

No, cesky projekt, ktery si ani nedokaze vytvorit prezentaci v cestine (jasne, kdo neumi plyne anglicky neni programator, ze) ve me moc duvery nevzbuzuje:(