Hlavní navigace

Michal Klíma, bývalý šéf Economie, hostem NetClubu

Jiří Macich ml.

NetClub 2009 s pořadovým číslem devět a podtitulem Co má společného svět papíru a Internetu? přivítá již příští týden jako hosta Michala Klímu, bývalého generálního ředitele vydavatelství Economia. Sedm let byl ředitelem Lidových novin, tři roky výkonným ředitelem Economie a další tři roky roky ředitelem Economie OnLine. Je vicepresidentem Světové asociace novin WAN.

NetClub 2009 s pořadovým číslem devět a podtitulem Co má společného svět papíru a Internetu? přivítá již příští týden jako hosta Michala Klímu, bývalého generálního ředitele vydavatelství Economia. Sedm let byl ředitelem Lidových novin, tři roky výkonným ředitelem Economie a další tři roky roky ředitelem Economie OnLine. Je vicepresidentem Světové asociace novin WAN.

Setkání NetClubu proběhne už ve středu 4. listopadu v Galerii Café Louvre (Národní 22, Praha 1). Začátek je naplánován na 9:30, konec na 12:00. Zájemci se stále mohou registrovat pomocí registračního formuláře na stránkách NetClubu, kde je k dispozici i popis cesty do Galerie Café Louvre.

Našli jste v článku chybu?