Hlavní navigace

Invex Forum má konkurenci, souběžně poběží Microsoft Days 2010

9. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft již přijímá registrace na odbornou konferenci Microsoft Days 2010, kterou ve dnech 14. až 15. září 2010 bude hostit Kongresové centrum Praha. Proběhne tedy souběžně s brněnskou akcí Invex Forum, pohrobkem někdejšího veletrhu Invex. Konference Microsoft Days 2010 vznikla spojením tří původně samostatných akcí a půjde o největší setkání, které Microsoft letos v České republice přichystá. Program konference bude rozdělen do dvou hlavních oddělených bloků s celkově více než padesáti…

Microsoft již přijímá registrace na odbornou konferenci Microsoft Days 2010, kterou ve dnech 14. až 15. září 2010 bude hostit Kongresové centrum Praha. Proběhne tedy souběžně s brněnskou akcí Invex Forum, pohrobkem někdejšího veletrhu Invex. Konference Microsoft Days 2010 vznikla spojením tří původně samostatných akcí a půjde o největší setkání, které Microsoft letos v České republice přichystá. Program konference bude rozdělen do dvou hlavních oddělených bloků s celkově více než padesáti přednáškami. První den konference Microsoft představí svým obchodním partnerům zapojeným do programu Microsoft Partner Network novinky v Office 2010 a na poli serverových technologií.

Po oba dva dny konference poběží její technický dvoudenní blok pro IT odborníky a vývojáře. V jeho rámci bude Microsoft prezentovat své technologie. Druhý den pak nabídne technická školení s různým tematickým zaměřením. Na konferenci Microsoft také ukáže pohybový senzor Kinect, který míří na český trh k herní konzoli Xbox 360. Vstup na konferenci je zpoplatněn v rozmezí od 1700 do 4000 korun bez DPH. Do 16. srpna 2010 je možná registrace za zvýhodněných podmínek. Podrobnosti zájemci naleznou na webu http://www.mi­crosoftdays.cz. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.