Hlavní navigace

Microsoft SQL Server 2008 míří do výroby

Jiří Macich ml.

Microsoft uvolnil do výroby SQL Server 2008 a už teď redmondský softwarový gigant hlásí, že o jeho nový produkt je zájem. S více než 450 000 zákazníky a partnery, kteří si doposud stáhli testovací verzi tohoto produktu, více než 75 rozsáhlými aplikacemi v produkčním prostředí a více než 1 350 aplikacemi na platformě SQL Server 2008, vyvíjenými téměř 1 000 výrobci nezávislého softwaru (ISV), je zřejmé, že zájem zákazníků a partnerů o tento produkt je skutečně obrovský, říká Michal Hroch,…

Microsoft uvolnil do výroby SQL Server 2008 a už teď redmondský softwarový gigant hlásí, že o jeho nový produkt je zájem. S více než 450 000 zákazníky a partnery, kteří si doposud stáhli testovací verzi tohoto produktu, více než 75 rozsáhlými aplikacemi v produkčním prostředí a více než 1 350 aplikacemi na platformě SQL Server 2008, vyvíjenými téměř 1 000 výrobci nezávislého softwaru (ISV), je zřejmé, že zájem zákazníků a partnerů o tento produkt je skutečně obrovský, říká Michal Hroch, produktový manažer serverové divize společnosti Microsoft v České republice.

Content 2017 - tip Footshop

SQL Server 2008 patří spolu s již uvedenými produkty Windows Server 2008 a Visual Studio 2008 do pro Microsoft klíčové softwarové řady. Na trh půjde v sedmi edicích včetně bezplatné edice Express, což je odlehčená varianta, která obsahuje základní databázové funkce.

SQL Server 2008 v edici Express je možné stáhnout již nyní z webu Microsoftu, kde jsou o novém SQL Serveru i další informace včetně přehledu novinek. Ostatní edice mohou v tomto okamžiku získat předplatitelé služeb MSDN a TechNet a z webu Microsoftu je také možné stáhnout trial verzi edice Enterprise na půl roku zdarma. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
9. 8. 2008 22:00
ondrej (neregistrovaný)
napis prosim, ktery z free produktu 'v pohode zastoupi MS SQL Server' - prosim vynech MySql a PostgreSQL, nebudeme srovnavat mercedes s trabantem.
8. 8. 2008 21:03
afsdf (neregistrovaný)
hele je to jen stupidni reklamni blabol ... na produkt ktery vlastne jen malo kdo potrebuje, a ktery v pohode zastoupi i zdarma dostupne databaze .... microsoft proste zoufale siri falesne povedomi o nadrazenostvi svych produktu a to je asi tak vse co bych v teto tizkove zprave videl ...