Hlavní navigace

Microsoft uvolnil nástupce MSN Messengeru

20. 6. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po květnové betaverzi Microsoft nyní uvolňuje první ostrou verzi nového programu Windows Live Messenger, který nahrazuje dlouhá léta oblíbený MSN Messenger. Nový komunikační program patří do série nastupujících služeb Microsoftu pod hlavičkou Windows Live a Office Live. Kromě zbrusu nového uživatelského rozhraní přináší funkci pro sdílení složek mezi uživateli, videohovory v režimu přes celou obrazovku a řadu dalších užitečných novinek. Windows Live Messenger zatím není kompatibilní s Yahoo…

Po květnové betaverzi Microsoft nyní uvolňuje první ostrou verzi nového programu Windows Live Messenger, který nahrazuje dlouhá léta oblíbený MSN Messenger. Nový komunikační program patří do série nastupujících služeb Microsoftu pod hlavičkou Windows Live a Office Live. Kromě zbrusu nového uživatelského rozhraní přináší funkci pro sdílení složek mezi uživateli, videohovory v režimu přes celou obrazovku a řadu dalších užitečných novinek. Windows Live Messenger zatím není kompatibilní s Yahoo Messengerem, ale Microsoft už spolupráci obou sítí veřejně propaguje, takže se jí dočkáme zřejmě v nejbližší době. Čeští uživatelé tentokrát na lokalizaci čekat nemusí, je již připravena. Windows Live Messenger je určen pro Windows XP, Windows Server 2003 a Windows Vista (CNet News)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.