Hlavní navigace

Milionářem na Primě bude provázet Roman Šmucler

8. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

8. 1. 2008

Televize Prima už brzy začne vysílat televizní soutěž Milionář a uvádět ji bude Roman Šmucler. Jméno moderátora potvrdil Lidovým novinám tiskový mluvčí stanice Ladislav Pavlík. Jsme rádi, že budeme na tomto projektu spolupracovat a přejeme Romanovi Šmuclerovi v této práci hodně štěstí a především mnoho spokojených diváků, dodal k tomu výkonný ředitel Primy Petr Chajda.

Roman Šmucler, zubař a majitel kliniky estetické medicíny Asklepion, má bohatou televizní minulost na Nově. V 90. letech tu dělal zpovědníka osobám s nejrůznějšími úchylkami, které se skrývaly v budce pořadu Tabu. V aktuální dekádě pak na stejné stanici uváděl soutěžní pořad 1 proti 100. Právě nejsledovanější česká komerční televize Milionáře (jako Chcete být milionářem?) dříve několik let vysílala. Nyní si na něj ale práva od stejného majitele koupila konkurenční Prima.

Tip_PPC

Manželkou Romana Šmuclera je bývala programová ředitelka Novy a nynější šéfka české pobočky vydavatelství Ringier Libuše Šmuclerová. Ta dělala manželovi v přechodné době mezi oběma zmíněnými pozicemi manažerku na jeho klinice.

Také svou lékařskou praxi Roman Šmucler nedávno spojil s televizí. V Asklepionu, kde lidi léčí a zkrášluje laserem, rozjel televizní projekt Medic TV. Vyrábí a moderuje pořady o operacích, léčebných postupech či ozdravných zařízeních. Svou produkci Medic TV nabízí doktorům po světě za poplatek ke stažení přes internet, uvedly Lidové noviny a sám Šmucler k tomu dodal: Podstata našeho podnikání je video na vyžádání. To je pro nás mnohem větší byznys než klasické televizní vysílání.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.