Hlavní navigace

Milionářem na Primě bude provázet Roman Šmucler

8. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 1. 2008

Televize Prima už brzy začne vysílat televizní soutěž Milionář a uvádět ji bude Roman Šmucler. Jméno moderátora potvrdil Lidovým novinám tiskový mluvčí stanice Ladislav Pavlík. Jsme rádi, že budeme na tomto projektu spolupracovat a přejeme Romanovi Šmuclerovi v této práci hodně štěstí a především mnoho spokojených diváků, dodal k tomu výkonný ředitel Primy Petr Chajda.

Roman Šmucler, zubař a majitel kliniky estetické medicíny Asklepion, má bohatou televizní minulost na Nově. V 90. letech tu dělal zpovědníka osobám s nejrůznějšími úchylkami, které se skrývaly v budce pořadu Tabu. V aktuální dekádě pak na stejné stanici uváděl soutěžní pořad 1 proti 100. Právě nejsledovanější česká komerční televize Milionáře (jako Chcete být milionářem?) dříve několik let vysílala. Nyní si na něj ale práva od stejného majitele koupila konkurenční Prima.

BRAND23 Workshop

Manželkou Romana Šmuclera je bývala programová ředitelka Novy a nynější šéfka české pobočky vydavatelství Ringier Libuše Šmuclerová. Ta dělala manželovi v přechodné době mezi oběma zmíněnými pozicemi manažerku na jeho klinice.

Také svou lékařskou praxi Roman Šmucler nedávno spojil s televizí. V Asklepionu, kde lidi léčí a zkrášluje laserem, rozjel televizní projekt Medic TV. Vyrábí a moderuje pořady o operacích, léčebných postupech či ozdravných zařízeních. Svou produkci Medic TV nabízí doktorům po světě za poplatek ke stažení přes internet, uvedly Lidové noviny a sám Šmucler k tomu dodal: Podstata našeho podnikání je video na vyžádání. To je pro nás mnohem větší byznys než klasické televizní vysílání.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).