Hlavní navigace

Miniduel Odpoledních zpráv bude moderovat na Primě kromě Šilhánové i Sasková

Lukáš Polák

„Na živé vstupy jsem zvyklá, jen se trochu musím zabydlet v novém prostředí. První vysílání jsem moc nedýchala, ale teď už to bude lepší,“ uvedla Veronika Sasková.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novou moderátorkou Miniduelu, který se vysílá v rámci Odpoledních zpráv na televizi Prima, bude vedle dosavadní tváře relace Lucie ŠilhánovéVeronika Sasková. Tu mohou diváci taktéž vídat coby reportérku VIP zpráv. Moc si vážím nabídky moderovat Miniduel a budu se snažit nezklamat ty, kteří mi tu šanci dali, sebe a samozřejmě diváky, konstatovala Sasková, která se v televizní branži pohybuje již řadu let. V minulosti byla reportérkou bulvárního magazínu Prásk! na Nově, který pochopitelně Prima taktně nezmínila.

NMI20-tip-Vojacek

NEPŘEHLÉDNĚTE: Objeví se Láďa Hruška opět na Primě? Televize to ponechává v rovině spekulací

Na živé vstupy jsem zvyklá, jen se trochu musím zabydlet v novém prostředí. První vysílání jsem moc nedýchala, ale teď už to bude lepší. Nepopírám, že moderování byl a stále je můj sen. A nervozita k tomu patří. Podle mě je to známka pokory a respektu k práci, takže ať zůstane, doplnila reportérka VIP zpráv a nově i moderátorka Miniduelu Odpoledních zpráv. V uplynulých dnech se hovořilo o možném nástupu Ladislava Hrušky do týmu Primy. Zdali se tak skutečně stane, bude jasno už příští týden, kdy televize pořádá tiskovou konferenci ke svému podzimnímu programovému schématu.