Hlavní navigace

Miniduel Odpoledních zpráv bude moderovat na Primě kromě Šilhánové i Sasková

30. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Na živé vstupy jsem zvyklá, jen se trochu musím zabydlet v novém prostředí. První vysílání jsem moc nedýchala, ale teď už to bude lepší,“ uvedla Veronika Sasková.

Novou moderátorkou Miniduelu, který se vysílá v rámci Odpoledních zpráv na televizi Prima, bude vedle dosavadní tváře relace Lucie ŠilhánovéVeronika Sasková. Tu mohou diváci taktéž vídat coby reportérku VIP zpráv. Moc si vážím nabídky moderovat Miniduel a budu se snažit nezklamat ty, kteří mi tu šanci dali, sebe a samozřejmě diváky, konstatovala Sasková, která se v televizní branži pohybuje již řadu let. V minulosti byla reportérkou bulvárního magazínu Prásk! na Nově, který pochopitelně Prima taktně nezmínila.

CIF23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Objeví se Láďa Hruška opět na Primě? Televize to ponechává v rovině spekulací

Na živé vstupy jsem zvyklá, jen se trochu musím zabydlet v novém prostředí. První vysílání jsem moc nedýchala, ale teď už to bude lepší. Nepopírám, že moderování byl a stále je můj sen. A nervozita k tomu patří. Podle mě je to známka pokory a respektu k práci, takže ať zůstane, doplnila reportérka VIP zpráv a nově i moderátorka Miniduelu Odpoledních zpráv. V uplynulých dnech se hovořilo o možném nástupu Ladislava Hrušky do týmu Primy. Zdali se tak skutečně stane, bude jasno už příští týden, kdy televize pořádá tiskovou konferenci ke svému podzimnímu programovému schématu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).