Hlavní navigace

Miss ČR bude vysílat Česká televize v režii Jiřího Adamce

24. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 3. 2009

Soutěž krásy Miss České republiky zamířila z obrazovky Novy zpět na Českou televizi. Veřejnoprávní médium na to včera upozornilo prostřednictvím webových stránek svého zpravodajského serveru a také ve vysílání kanálu ČT 24. Finále odvysílá Česká televize 24. října v přímém přenosu. Jak se uvádí na webu, již 21. ročník se chce představit s novým cílem i pojetím.

Prezidentkou bude bývalá Miss World, topmodelka Taťána Kuchařová, odborným poradcem pak Miloš Zapletal. Veškerý zisk bude věnován na charitativní účely určené dětem, konkrétně pak na projekty Kuře ČT, nadaci Taťány Kuchařové a nadaci Central Groupu. V rolích moderátorů se představí duo Lucie Bílá a Karel Gott. Organizaci projektu a ředitelský post si kromě režírování vzal na starosti Jiří Adamec, který byl ještě donedávna považován za ikonu TV Nova. V lednu si však vzal na starosti také zahajovací show televize Barrandov.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.