Hlavní navigace

Mňam TV přišla o exkluzivitu na Leoše Mareše, jeho late night show koupila Prima

13. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Denní formát měl startovat již tento týden na Mňam TV, podle informací DigiZone.cz se objeví od zítřka na Primě – ale zřejmě i na Mňam TV.

Největší programový trhák kulinářské Mňam TV, denní late night show Leoše Mareše, se nakonec neobjeví jen na obrazovce této televize. Formát ještě před premiérou zakoupila televize Prima, která jej podle informací DigiZone.cz nasadí již od zítřka, tedy pondělí 14. září. Vysílací čas televize neupřesnila, na Mňam TV měl mít Leoš Mareš prostor denně okolo desáté večer. Vysílání pořadu na Primě oznámil již v sobotu večer na svém účtu na Instagramu Leoš Mareš. Mňam TV se na dotaz serveru DigiZone.cz k této skutečnosti nechtěla vyjádřit, Prima oficiálně záležitost rovněž nekomentovala. Zatím to vypadá, že show by měla jít současně na Mňam TV i Primě, resp. Primě love, ale ani jedna z televizí to nechce komentovat.

KL22 hlasovani

ROZHOVOR: Šéf Mňam TV: Leoše Mareše máme smluvně podchyceného, neuteče nám

Leoš Mareš už na Primě vlastní pořad měl, společně s Patrikem Hezuckým provázel IQ testem, který však skončil hned po první sezóně. Mareš byl za generálního ředitele Martina Konráda rovněž jednou z hlavních tváří Primy. Pro Mňam TV by byl odchod Leoše Mareše dost nepříjemnou záležitostí, Marešova show měla být hlavním programovým tahákem letošního podzimu. Už koncem prázdnin Mňam TV oznámila ukončení spolupráce s Ivou Pazderkovou, která měla na této televizi týdenní formát, v němž glosovala události uplynulého týdne. Do poloviny října navíc plánuje start druhého televizního kanálu Mňau TV zaměřeného na domácí mazlíčky.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.