Hlavní navigace

Akce HP: mobilní připojení od O2 na půl roku zdarma

25. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Letos se očekává rekordní propad prodeje počítačů a tak není divu, že výrobci i prodejci přicházejí s novými marketingovými lákadly. Například Hewlett-Packard nyní k vybraným notebookům nabízí mobilní připojení od Telefóniky O2 na půl roku zdarma. K notebookům, na něž se tato akce vztahuje, dodáváme datovou SIM kartu pro připojení k Internetu a USB modem za zvýhodněnou cenu podle typu zařízení. Akce není podmíněna žádným dalším závazkem vůči HP nebo O2, uvedl Petr Trešl, marketingový manažer…

Letos se očekává rekordní propad prodeje počítačů a tak není divu, že výrobci i prodejci přicházejí s novými marketingovými lákadly. Například Hewlett-Packard nyní k vybraným notebookům nabízí mobilní připojení od Telefóniky O2 na půl roku zdarma. K notebookům, na něž se tato akce vztahuje, dodáváme datovou SIM kartu pro připojení k Internetu a USB modem za zvýhodněnou cenu podle typu zařízení. Akce není podmíněna žádným dalším závazkem vůči HP nebo O2, uvedl Petr Trešl, marketingový manažer divize osobních počítačů HP Česká republika.

Akce se týká například netbooku HP Mini Note 2140 a klasických notebooků HP 550, HP Compaq 2230s, HP Compaq 6530b, HP Compaq 6730b a nebo nejvyšší HP EliteBook 2530p a HP EliteBook 6930p. U posledních dvou zmíněných modelů není nutný ani USB modem. Získanou SIM kartu stačí vložit do vestavěného WWAN modulu. Využito je klasické mobilní sítě Telefóniky O2, takže jsou v závislosti na lokalitě dostupné technologie od GPRS před EDGE po HSDPA. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.