Hlavní navigace

Moderátorka Barbora Tachecí spolupracovnící serveru Aktuálně.cz

10. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

10. 11. 2008

Bývalá ředitelka Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu a současná moderátorka zpravodajské televize Z1 Barbora Tachecí začala spolupracovat s internetovým portálem Aktuálně.cz. Na starosti tu má rozhovory s pracovním názvem Vlivné ženy, ženy vlivných. Jako novinářka bude zpovídat ženy, které ovlivňují společenské dění, a to ať už samy svým vystupováním ve významných rolích, nebo zprostředkovaně – jako partnerky veřejně činných mužů, o nichž se právě mluví.

Prvním interview je rozhovor Barbory Tachecí s Radkou Bémovou, chotí pražského primátora, hlavního rivala premiéra Mirka Topolánka v souboji o vliv v ODS. Aktuálně.cz od počátku staví na silných žurnalistických osobnostech, a paní Tachecí je nepochybně jednou z nejvýraznějších novinářek polistopadové éry. Jsme moc rádi, že na novém formátu můžeme pracovat právě s ní, a věříme, že podobně to ocení i naši čtenáři, řekl při této příležitosti novinář Jakub Unger.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.