Hlavní navigace

Moravia televize expanduje do Čech a navýší počet HD stanic

11. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 9. 2009

Společnost SELF servis, spol. s r. o., která je provozovatelem digitální kabelovky Moravia televize, se chystá expandovat do Čech. Doposud tato firma působila pouze v oblasti Brna a Kyjova a přilehlých lokalitách (mapa zde), její produkty by se však brzo měly objevit např. také v Mladé Boleslavi, Kosmonosích, Luštěnicích, Milovicích nad Labem, Pískové Lhotě a dalších.

Informace vyplývá z posledního zápisu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Společnost chce zároveň nabídku obohatit o další HDTV kanály, jako je např. Filmbox HD, bebe tv HD, Discovery HD, History HD. Dále by se měly v síti Moravia televize objevit programy v klasické verzi obrazu – Sport 2, Discovery World (Europe), Investigation Discovery (Europe), Luxe.tv,Travel Channel, Private Spice (s časovým rozsahem vysílání 22 – 6 hodin), Playboy TV (s časovým rozsahem vysílání 22 – 6 hodin), Sky News, Nat Geo Wild (Europe), NAT GEO MUSIC.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.