Hlavní navigace

Mozilla Messaging bude mít nové webové stránky

30. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Organizace Mozilla Messaging, která už téměř rok zastřešuje vývoj e-mailového klienta Mozilla Thunderbird, se snad konečně dočká reprezentativnějších webových stránek. Ty současné na mozillamessaging.com lze označit za jakési počáteční provizórium, které není zaostřeno na koncové uživatele. V přípravě je však nová podoba oficiálních stránek Mozilla Messaging, která vychází z koncepce portálu Mozilla.com. Pro zájemce je k dispozici jejich testovací verze. Datum ostrého spuštění zbrusu nového…

Organizace Mozilla Messaging, která už téměř rok zastřešuje vývoj e-mailového klienta Mozilla Thunderbird, se snad konečně dočká reprezentativ­nějších webových stránek. Ty současné na mozillamessagin­g.com lze označit za jakési počáteční provizórium, které není zaostřeno na koncové uživatele. V přípravě je však nová podoba oficiálních stránek Mozilla Messaging, která vychází z koncepce portálu Mozilla.com. Pro zájemce je k dispozici jejich testovací verze. Datum ostrého spuštění zbrusu nového webu zatím není známo.

Už loni na podzim Mozilla Messaging spustila stránky SpreadThunder­bird.com. Ty kráčejí ve šlépějích úspěšného SpreadFirefox­.com, tedy jakéhosi komunitního marketingového projektu, který výrazně dopomohl Firefoxu k současnému tržnímu postavení. Podstatně očekávanějších projektem je ale bezpochyby Mozilla Thunderbird 3, jehož finální verze se neustálé odkládá. (JasnaPaka Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).