Hlavní navigace

Mozilla Prism 0.9 přinese splashscreeny i minimalizaci do systray

10. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Byly zveřejněny testovací verze programu Mozilla Prism 0.9. Co Mozilla Prism umí a k čemu slouží si můžete přečíst v našem starším článku Mozilla Prism: pojítko mezi webem a desktopem. Jednoduše řečeno – jde o program pro spouštění webových aplikací nezávisle na webovém prohlížeči. Připravovaná verze 0.9 nabídne hned několik novinek. Patří mezi ně možnost volitelně zobrazit řádek s adresou, podpora pro zaváděcí obrazovky či možnost minimalizace do oznamovací oblasti. Na screenshotu se můžete…

Byly zveřejněny testovací verze programu Mozilla Prism 0.9. Co Mozilla Prism umí a k čemu slouží si můžete přečíst v našem starším článku Mozilla Prism: pojítko mezi webem a desktopem. Jednoduše řečeno – jde o program pro spouštění webových aplikací nezávisle na webovém prohlížeči. Připravovaná verze 0.9 nabídne hned několik novinek. Patří mezi ně možnost volitelně zobrazit řádek s adresou, podpora pro zaváděcí obrazovky či možnost minimalizace do oznamovací oblasti. Na screenshotu se můžete podívat, jak se z Mozilla Prism bloguje na Lupě. Na projektu Mozilla Prism pracuje také Matthew Gertner, který byl u zaniklého projektu AllPeers. Doufejme, že tentokrát bude mít více štěstí, protože Mozilla Prism se jeví jako velmi zajímavý projekt. (Jasna Paka Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.