Hlavní navigace

Mozilla Thunderbird 3.0.2 opravuje chyby a ladí podporu pro IMAP

Jiří Macich ml.

E-mailový klient Mozilla Thunderbird vyšel v nové verzi označené jako 3.0.2. Jedná se o pravidelnou servisní a bezpečnostní aktualizaci, která tentokrát řeší zhruba pět desítek chyb. Mozilla Thunderbird 3.0.2 by měl být stabilnější a také došlo na opravu několika chyb souvisejících s podporou přístupu k poště pomocí protokolu IMAP. Samozřejmě opět nechybí česká lokalizaci. Zájemci mohou verzi pro Windows 2000 a novější stahovat i ze Slunečnice.cz. O novinkách, které přináší třetí generace open…

Doba čtení: 1 minuta

E-mailový klient Mozilla Thunderbird vyšel v nové verzi označené jako 3.0.2. Jedná se o pravidelnou servisní a bezpečnostní aktualizaci, která tentokrát řeší zhruba pět desítek chyb. Mozilla Thunderbird 3.0.2 by měl být stabilnější a také došlo na opravu několika chyb souvisejících s podporou přístupu k poště pomocí protokolu IMAP. Samozřejmě opět nechybí česká lokalizaci. Zájemci mohou verzi pro Windows 2000 a novější stahovat i ze Slunečnice.cz. O novinkách, které přináší třetí generace open source e-mailového klienta, si můžete více přečíst v dřívějším článku Thunderbird 3: dvouleté čekání se vyplatilo na našem sesterském serveru Root.cz.

V dohledné době by měl vyjít také nový Mozilla Thunderbird 2.0.0.24, jelikož druhá generace je stále podporována. Na 9. března pak vývojáři plánují vydání první betaverze Mozilla Thunderbirdu 3.1. Ve finále má uživatelům nabídnout některé menší funkce, které se nestihly zapracovat do verze 3.0. Půjde třeba o nástroj pro správu příloh uložených z e-mailů na pevný disk nebo podporu importu dat z konkurenčního klienta Windows Live Mail od Microsoftu. (Mozilla.cz)

Našli jste v článku chybu?