Hlavní navigace

Mše do mobilního telefonu přitahuje stovky Poláků

Jiří Macich ml.

Polská společnost iTTv nabídla prostřednictvím své služby mobiTV přenosy bohoslužeb a kázání pro mobilní telefony s podporou wapu. Služba má být určena především starým a nemocným věřícím, kteří se nemohou bohoslužeb přímo zúčastnit. V kostele jsme umístili kamery a mikrofony, přenos je možný 24 hodin denně. Kdykoli se majitelé telefonů s multimediálním vybavením mohou přesvědčit o tom, co se děje v našem svatostánku, cituje autora projektu Andrzeje Filipowicze agentura ČTK. Vysílání je možné…

Polská společnost iTTv nabídla prostřednictvím své služby mobiTV přenosy bohoslužeb a kázání pro mobilní telefony s podporou wapu. Služba má být určena především starým a nemocným věřícím, kteří se nemohou bohoslužeb přímo zúčastnit. V kostele jsme umístili kamery a mikrofony, přenos je možný 24 hodin denně. Kdykoli se majitelé telefonů s multimediálním vybavením mohou přesvědčit o tom, co se děje v našem svatostánku, cituje autora projektu Andrzeje Filipowicze agentura ČTK. Vysílání je možné sledovat na wap.ittv.pl. Během několika málo dní využilo „mobilní“ bohoslužbu zatím 1.200 lidí a jsou prý mezi nimi i diváci z České republiky. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?
28. 11. 2007 23:26
Laoc (neregistrovaný)
"If God did not exist, He would have to be invented. But all nature cries aloud that he does exist: that there is a supreme intelligence, an immense power, an admirable order, and everything teaches us our own dependence on it." Taky Voltaire.