Hlavní navigace

MSN Reporter aneb Digg od Microsoftu

Jiří Macich ml.

Microsoft spustil svou novou službu MSN Reporter určenou ke sdílení odkazů podobně jako třeba na populárním serveru Digg. MSN Reporter je zatím pro uživatele z Francie, Nizozemska, Belgie a Norska. Služba je na portálu MSN situována jako doplňek zpravodajství. Nabízí tradiční hodnocení odkazů, diskuze k nim a jejich posílání e-mailem. Nezdá se, že by Microsoft přidal nějakou unikátní funkci, kterou by konkurence neměla, tedy vyjma propojení na jeho ostatní služby jako je Windows Live Spaces,…

Microsoft spustil svou novou službu MSN Reporter určenou ke sdílení odkazů podobně jako třeba na populárním serveru Digg. MSN Reporter je zatím pro uživatele z Francie, Nizozemska, Belgie a Norska. Služba je na portálu MSN situována jako doplňek zpravodajství. Nabízí tradiční hodnocení odkazů, diskuze k nim a jejich posílání e-mailem. Nezdá se, že by Microsoft přidal nějakou unikátní funkci, kterou by konkurence neměla, tedy vyjma propojení na jeho ostatní služby jako je Windows Live Spaces, Windows Live Search nebo Windows Live Alerts. (News.com)

Našli jste v článku chybu?
21. 2. 2007 11:41
MoB (neregistrovaný)
Mně to připadá, že budoucnost internetu je bledá: vznikne (vzniká) GoogleNet, MicrosoftNet, YahooNet, ... se vzájemně provázanými službami, které mezi sebou nebudou komunikovat, protože proč taky. Taky to vypadá na T-MobileNet, VodafoneNet, O2Net... s těmi samými vlastnostmi. A někde úplně na dně se bude krčit GeekNet(TM), nástupce internetu :-)