Hlavní navigace

MTV chce konkurovat Óčku. Bude hrát česky a slovensky. Chystá i love songy

12. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 5. 2011

UVNITŘ FOTO Tuzemská verze lifestylové a hudební televize MTV se chce přiblížit místnímu divákovi tím, že do svého vysílání zařadí programový blok Home Sweet Home, který bude zaměřen přímo na českou a slovenskou scénu. Stanice tak de facto začne konkurovat Óčku. To již tuto hudbu umisťuje do večerního bloku cz & sk. Zatímco na Óčku se však blok tuzemské muziky vysílá několikrát týdně, na MTV poběží pouze jednou týdně, a to ve čtvrtek od 22:50 do 23:50.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko nevylučuje návrat do multiplexu 3. Chceme lepší cenu, říká jeho šéf

Home Sweet Home se postaví do přímého souboje s pořadem love zone, který vysílá televize Óčko. Právě MTV však připravuje i svůj zamilovaný hudebník blok, který ponese název In Love With MTV. Vysílat se bude každou sobotu a neděli od půlnoci do jedné hodiny ranní. Óčko v těchto časech spoléhá na noční proud hudby s SMS chatem. V bloku Home Sweet Home na MTV se mohou diváci těšit například na Ewu Farnou, Anetu Langerovou, Terezu Kerndlovou a další, druhý pak chystá interprety, jako jsou U2, Madonna, Seal, Coldplay nebo Bruno Mars.

Logo nového pořadu tuzemské MTV Home Sweet Home. (Foto: TV Nova)

ICTZ23

Logo nového pořadu tuzemské MTV In Love With MTV. (Foto: TV Nova)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.