Hlavní navigace

MTV chystá změny v pátečním prime-timu

10. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 6. 2010

Česko-slovenská mutace lifestylového a hudebního kanálu MTV naplánovala od 25. června změny v hlavním vysílacím čase na poslední den pracovního týdne. Vyplývá to z programových plánů stanice. Z vysílání například zmizí seriál Život Ryana a také taneční show Nejlepší Americká Dance Crew. Vysílat se nebude ani pohled do života wrestlera Hulka Hogana.

CIF23

Místo těchto pořadů se objeví dvojnásobná dávka pořadu MTV World Stage, který přináší záznamy koncertů oblíbených interpretů, jakými jsou například Muse, Gorillaz, The Prodigy a mnozí další. Mezi tento formát se ještě vklíní Storytellers, ve kterém vystoupí R’n’B zpěvačka Mary J. Blige. O den dříve, tedy ve čtvrtek 24. června, nasadí česká MTV pořad Vítěz bere vše, která se bude snažit zalíbit všem těm, jež mají rádi rychlá kola.

Letní víkendy na MTV budou zaměřené tematicky. Jak víkendové hudební bloky, tak seriály se vždy ponesou v jednom duchu. Naladíme diváky na letní festivalovou atmosféru, přineseme víkendy, plné hip hopu, rocku nebo královen popu, na své si přijdou i milovníci extrémních sportů nebo teenageři a budeme také hledat talent, upozornila nedávno při příležitosti představení letního programového schématu mluvčí Novy Michaela Fričová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).