Hlavní navigace

Multiplex 3 se rozšířil o HD kanály České televize a dočkal se i překvapení

17. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Do multiplexu 3 zamířily nejen HD kanály České televize, ale také celoplošná televize, která slibuje „novou českou zábavu“. Poloprázdnou síť se CDG konečně podařilo naplnit.

Společnost Czech Digital Group (CDG), která je stoprocentně vlastněna Českými Radiokomunikacemi, rozšířila dnes několik desítek sekund po půlnoci programovou nabídku multiplexu 3 o kanály ČT HD (aktuálně kanál ČT 1 HD) a ČT 4 HD. Operátor se dohodl na bezplatné distribuci stanic s veřejnoprávním médiem během olympijských her z Londýna. Programy už se ale v nabídce objevily nyní, aby měli diváci dostatek času si je naladit. Kanály ČT HD a ČT 4 HD jsou dostupné i v síti 4.

MMF24

Obsah multiplexu 3 k datu 17. července 2012
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Obsah multiplexu 3 k datu 17. července 2012

K TÉMATU: ČT 4 HD a ČT 1 HD se v multiplexu 3 objeví 17. července, zůstanou do 13. srpna

Nečekanou novinkou v tomto multiplexu je ale nová programová pozice, která prozatím není nijak pojmenovaná. Vše ale ukazuje na to, že CDG se podařilo získat nového zákazníka, a to hned celoplošného. Programová pozice je součástí multiplexu 3 ve všech lokalitách, které má server DigiZone.cz v dosahu. Textová informace pak slibuje „novou českou“ zábavu. V současné době je už v síti CDG sedm programových pozic. Poloprázdný multiplex se tak konečně podařilo naplnit.

Chystaná televize slibuje "novou českou zábavu".
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Chystaná televize slibuje „novou českou zábavu“.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).