Hlavní navigace

Multiplex 3 se rozšířil o HD kanály České televize a dočkal se i překvapení

UVNITŘ FOTO Do multiplexu 3 zamířily nejen HD kanály České televize, ale také celoplošná televize, která slibuje „novou českou zábavu“. Poloprázdnou síť se CDG konečně podařilo naplnit.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Czech Digital Group (CDG), která je stoprocentně vlastněna Českými Radiokomunikacemi, rozšířila dnes několik desítek sekund po půlnoci programovou nabídku multiplexu 3 o kanály ČT HD (aktuálně kanál ČT 1 HD) a ČT 4 HD. Operátor se dohodl na bezplatné distribuci stanic s veřejnoprávním médiem během olympijských her z Londýna. Programy už se ale v nabídce objevily nyní, aby měli diváci dostatek času si je naladit. Kanály ČT HD a ČT 4 HD jsou dostupné i v síti 4.

MMkrize lavy

Obsah multiplexu 3 k datu 17. července 2012
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Obsah multiplexu 3 k datu 17. července 2012

K TÉMATU: ČT 4 HD a ČT 1 HD se v multiplexu 3 objeví 17. července, zůstanou do 13. srpna

Nečekanou novinkou v tomto multiplexu je ale nová programová pozice, která prozatím není nijak pojmenovaná. Vše ale ukazuje na to, že CDG se podařilo získat nového zákazníka, a to hned celoplošného. Programová pozice je součástí multiplexu 3 ve všech lokalitách, které má server DigiZone.cz v dosahu. Textová informace pak slibuje „novou českou“ zábavu. V současné době je už v síti CDG sedm programových pozic. Poloprázdný multiplex se tak konečně podařilo naplnit.

Chystaná televize slibuje "novou českou zábavu".
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Chystaná televize slibuje „novou českou zábavu“.